نکاتی برای برگزاری یک کلاس آنلاین خوب

استفاده از شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کلاس آنلاین، بازاریابی رایگان است یا اتلاف وقت؟

رسانه های اجتماعی نوعی ارتباطات آنلاین است که به شما امکان می دهد با مشتریان خود تعامل داشته باشید و اطلاعات را در لحظه به اشتراک بگذارید. این می تواند به شما کمک کند تا مشتریان خود را بهتر جلب کنید، شبکه های آنلاین ایجاد کنید و محصولات و خدمات خود را بفروشید و تبلیغ کنید. عاقلانه است که قبل از شروع کار ، با احتیاط قدم بزنید و از مزایا و معایب آن آگاه باشید.

بدون شک، اینترنت و رسانه های اجتماعی تحولات نوین در رسانه هستند. اما بزرگنمایی های زیادی درباره این “رسانه های جدید” می شود. به ویژه درباره رسانه های اجتماعی آنقدر بزرگنمایی می شود که انگار دوای همه ی درد ها است. بسیاری از صاحبان این رسانه ها می خواهند به شما القا کنند که رسانه های اجتماعی آینده بازاریابی را می سازند و اگر تمام تلاش خود را در این مسیر متمرکز نکنید به زودی کسب و کار شما جای برای ادامه فعالیت نخواهد داشت.

این به این معنی نیست که رسانه های اجتماعی سودمند نیستند. بلکه باید هدفمند تر عمل کنید.

برای داشتن کارزار بازاریابی باید از طریق رسانه درست، پیام درست را به بازار درست بفرستید. درک این چارچوب کمک میکند همه چیز را در جای درست قرار دهید. رسانه اجتماعی همانطور که از نامش می اید، رسانه است، استراتژی نیست. فروش علنی و ارائه مداوم پیشنهادها معمولا در شبکه های اجتماعی رفتاری ناپسند محسوب میشود و میتواند به جای جذب کردن مردم به کسب و کار شما باعث دور شدن آنها شود.

اما درست مانند اجتماعات در زندگی واقعی ، شبکه های اجتماعی مکانی عالی برای ایجاد و توسعه روابط است که در صورت هماهنگی مناسب می تواند در آینده تجاری شود. یکی از ارزشمندترین مواردی که در شبکه های اجتماعی می بینم این است که شما می توانید احساس مشتری را در مورد تجارت خود بسنجید و همچنین با مشتریانی که از محصولات شما در مجامع بحث و گفتگو عمومی شکایت یا تمجید می کنند ارتباط برقرار کنید. . مزیت دیگر این مقبولیت اجتماعی است. در دسترس بودن ، پاسخ دادن به انتقادات و تعریف ها و تعامل با مشتریان شواهد اجتماعی را برای شما به ارمغان می آورد که باعث می شود مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی احساس کنند با یک انسان سر و کار دارند نه یک شرکت بی چهره.

رسانه های اجتماعی می توانند به شما کمک کنند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و بدانید که مردم در مورد تجارت شما چه می گویند. همچنین می توانید از رسانه های اجتماعی برای تبلیغات ، تبلیغات تبلیغاتی و برنامه های تلفن همراه استفاده کنید.

رسانه های اجتماعی ممکن است برای هر شغلی مناسب نباشد. اگر آماده نیستید و بدون برنامه ریزی حضور در شبکه های اجتماعی خود را آغاز می کنید ، می توانید وقت و هزینه ارزشمندی را هدر دهید.

هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی باید به دو تله توجه داشته باشید:

اول اینکه ممکن است وقت شما را تلف کند. احساس اینکه مجبورید به هر اظهار نظر بیهوده ای پاسخ دهید ، انرژی را از شما می گیرد . می تواند باعث اتلاف وقت در برخی از کارهای بازاریابی شود . وظایفی که می توانند برای شما پاداش بیشتری نسبت به زمان و هزینه ای که صرف می کنید، باشند. برخی فکر می کنند بازاریابی در شبکه های اجتماعی “رایگان” است. بله ، این درست است اگر برای وقت خود ارزش قائل نشوید. دوم ، واقعیت این است که شبکه اجتماعی صاحب صفحه و نمایه شما در آن شبکه اجتماعی است. با صرف وقت و هزینه زیاد در ساخت پروفایل و جذب مخاطب در این شبکه ها ، در واقع به جای افزایش سرمایه خود ، سرمایه آنها را افزایش داده اید. ممکن است ارزش داشته باشد که حتی الامکان در سرمایه بازاریابی خود مانند سایت ، وبلاگ ، لیست ایمیل و غیره سرمایه گذاری کنید. سپس به سادگی از رسانه های اجتماعی برای هدایت بازدید به این دارایی های بازاریابی استفاده کنید.

مثل همیشه در هر استراتژی بازاریابی بسیار مهم است بدانید مشتریان بالقوه شما کجا زمان می گذرانند و از رسانه صحيح برای رساندن پیامتان به آنها استفاده کنید. رسانه های اجتماعی ممکن است یکی از این محل ها باشد.شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کلاس آنلاین می تواند یکی از بهترین روشها است .

کلاس آنلاین خود را به صورت رایگان در رومیت راه اندازی کنید.

برای ثبت نام دریافت سرویس رایگان برگزاری کلاس آنلاین به این صفحه مراجعه کنید.