آیا می دانید مدارس تیزهوشان کلاس آنلاین خود را با رومیت برگزار می کنند؟

کلاس آنلاین تیزهوشان

کنکور تنها دغدغه دانش آموزان نیست. ثبت نام در مدرسه های مختلف تیزهوشان و نمونه دولتی آرزوی هر دانش آموزی است. از آنجایی که نوع مدرسه ربطی به مشکلات و برگزاری کلاس به صورت حضوری یا غیر حضوری ندارد. اولیا و دانش آموزان آینده نگر نگران یادگیری و آینده فرزند خود هستند نگران نباشید زیرا با پیشرفت علم و فناوری همه چیز شدنی است و شما با برگزاری کلاس آنلاین می‌توانید خیال خود را راحت کنید. در پایان این مطلب بهترین پلتفرم جهت یادگیری دانش آموزان را معرفی خواهیم کرد.

تفاوت های مدارس تیزهوشان و سایر مدارس که ممکن است ندانید!

در بازار آشفته موسسات و مدارس غیرانتفاعی در دوران کرونا مدارس تیزهوشان اهمیت بیشتری دارند. از آنجایی که معلمان و دبیران این مدارس بسیار کار آزموده هستند بسیاری از کلاس آنلاین های تیزهوشان می تواند به عنوان یک کلاس تقویتی برای سایر دانش آموزان محسوب می‌شود. علاوه بر اساتید مجرب و کارآزموده رقابت شدیدی است که بین دانش آموزان وجود دارد به همین دلیل اهمیت روش های آموزش بر کسی پوشیده نیست!

به صورت کلی باید گفت مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که وابسته به سازمان های ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) هستند. این نوع مدارس تمامی مقاطع را پوشش می‌دهند و هدف از  شرکت در آزمون تیزهوشان کشف استعدادهای برتر است. طبق تجربیات سال های گذشته دانش آموزان در دوره کنکور جز افراد پذیرفته شده در بهترین دانشگاه ها و بعد از آن جز افراد برتر دانشگاه محسوب می شدند.تست رایگان برگزاری کلاس آنلاینمدرسه تیزهوشان یا غیر انتفاعی؟

اگر کنکور برای شما اهمیت داشته باشد نوع مدرسه مهم نیست. ممکن است این سوال در ذهن شما یا خانواده شما ایجاد شود مدرسه غیرانتفاعی بهتر است یا مدرسه تیزهوشان؟ از آنجایی که مدارس تیزهوشان از لحاظ رفاهی و آموزشی بالاتر از مدارس عادی یا دولتی هستند و معلمان این نوع مدارس از لحاظ علمی بسیار بالاتر از مدارس عادی یا غیرانتفاعی هستند علاقه اکثر مردم به استفاده از این نوع مدارس است. به صورت کلی می توان گفت هدف اصلی مراکز استعدادهای درخشان با مدرسه های عادی و غیرانتفاعی بسیار متفاوت است.

تفاوت مدارس غیرانتفاعی و تیزهوشان

در مدارس تیزهوشان میزان هوش و یادگیری دانش آموزان اهمیت دارد و هدف کشف استعدادهای جدید از بین سایر استعدادهاست اما مدرسه غیر انتفاعی سطح سواد دانش آموزان چندان مهم نیست.در مدارس تیزهوشان فشار زیادی بر روی دانش آموزان وارد می شود تا بتواند سطح علمی خود را بالا ببرند به همین علت بسیاری از دانش آموزان از این مدارس فاصله می‌گیرند و غیرانتفاعی را ترجیح می دهند.

تفاوت مدارس نمونه دولتی تیزهوشان (سمپاد)

ساختار مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان بسیار شبیه به هم است. حال سوالی که ممکن است در ذهن والدین ایجاد شود این است که تفاوت این دو نوع مدرسه چیست؟

هر سه نوع مدرسه تفاوتی در برنامه آموزشی خود ندارند چون همه منابع قابل استفاده در این سه مدرسه مشترک است. تنها تفاوت مدارس معمولی، غیرانتفاعی و تیزهوشان شیوه آموزشی آن است این مدارس به صورت گزینشی عمل می کنند و با استفاده از آزمون دانش آموزان ورودی خود را انتخاب می کنند.

مهم ترین تفاوت بین مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهداف آن هاست. مدارس نمونه دولتی زیر نظر مستقیم آموزش و پرورش هستند در صورتی که در مدارس تیزهوشان همه چیز زیر نظر سمپاد است و هدف اصلی پرورش خلاقیت و استعداد افراد می باشد.تعرفه برگزاری کلاس آنلاینکلاس آنلاین مدارس تیزهوشان

مدارس تیزهوشان با وجود تمایزهایی که با سایر مدارس معمولی و غیر انتفاعی دارند در روش تدریس غیرحضوری مشترک هستند و دارای یک وجه اشتراک به نام برگزاری کلاس در بستر آنلاین هستند.

 در برگزاری کلاس آنلاین منابع و اساتید از نظر علمی و آمار قبولی دانش آموزان در امتحانات تفاوت چندانی ندارد. در سیستم کلاس آنلاین در هر مدرسه ای موفقیت به صورت یک سه ضلعی منتظم است که در راس این چند ضلعی ها تلاش دانش آموز، والدین خوب و به کارگیری از کلاس های باکیفیت و معتبر و نداشتن قطعی در برگزاری کلاس است.

استفاده از کلاس آنلاین رومیت برای مدارس تیزهوشان

رومیت به عنوان پلتفرم کلاس آنلاین خدمات اجاره کلاس آنلاین را برای مدارس عادی، نمونه دولتی، غیرانتفاعی و تیزهوشان ارائه می‌دهد. از جمله مدارس مطرح تیزهوشان مدارس علامه حلی است که کلاس های خود را در بستر رومیت برگزار می کند جهت کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه ها و یا استفاده رایگان از کلاس آنلاین کلیک کنید یا با شماره 02191090414 تماس بگیرید.
نظرات