10 ویژگی برتر پلتفرم کلاس آنلاین رومیت چیست؟

10 ویژگی برتر پلتفرم کلاس آنلاین رومیت چیست؟

در روزهایی که شیوع کرونا باعث شده کودکان و دانشجویان برای یادگیری از راه دور به اینترنت دسترسی پیدا کنند داشتن یک سیستم آموزش آنلاین خوب که بتوانند همانند آموزش حضوری عمل کرده و همه نیازهای کودکان را پوشش دهد بسیار حس می شود. بنابراین شما نیاز به پلتفرمی خواهید داشت که روش سنتی آموزش را برای شما شبیه سازی کند و علاوه بر آن امکانات پیشرفته آموزشی را در اختیار شما قرار دهد. پلتفرم کلاس آنلاین رومیت با ابزارهایی که در اختیار شما قرار می دهد امکان برگزاری کلاس آنلاین را به راحتی برای شما فراهم می کند. در این مطلب از بلاگ رومیت می خواهیم بدانیم 10 ویژگی برتر پلتفرم کلاس آنلاین رومیت چیست؟ 

پلتفرم کلاس آنلاین رومیت

10 ویژگی برتر پلتفرم کلاس آنلاین رومیت

سیستم آموزش آنلاین قرار است جایگزین روش های آموزش سنتی و قدیمی شود. بنابراین لازم است تا حد امکان به کلاس های واقعی شبیه سازی شده و از حداقل امکانات یک کلاس سنتی برخوردار باشد. اخیرا با پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش های تدریس از حضوری به آنلاین، پلتفرم های آموزش آنلاین زیادی طراحی و ارائه شده اند. اما چیزی که حائز اهمیت است انتخاب یک پلتفرم جامع و کامل است که تمام ویژگی های لازم برای برگزاری کلاس آنلاین را دارا باشد. در ادامه می خواهیم 10 ویژگی برتر پلتفرم کلاس آنلاین رومیت را برای شما بازگو کنیم.
1.    پایداری
مهم ترین و بهترین ویژگی یک پلتفرم آموزش آنلاین، پایداری آن است. انتخاب سرور مناسب مهم ترین اصل در کیفیت برقراری ارتباط و میزان پایداری است. از آنجا که کلاس های آنلاین به صورت لایو و زنده برگزار می شوند هر گونه اختلال در هنگام برگزاری کلاس آنلاین به ویژه در ساعات پربازدید بازدهی کلاس را پایین می آورد و نتایج خوبی در بر نخواهد داشت. رومیت با به کارگیری یک سرور قدرتمند با لود بالانسنیگ بالا کیفیت برگزاری کلاس آنلاین شما را با نهایت پایداری تضمین می کند. پس اگر می خواهید در زمان برگزاری کلاس آنلاین با قطعی مواجه نشوید رومیت بهترین انتخاب خواهد بود.
2.    تعاملی بودن 
از دیگر ویژگی های برتر سایت برگزاری وبینار آنلاین تعاملی بودن آن است. به این مفهوم که دانش آموزان و مدرسان بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. در مباحث کلاس شرکت کنند و با هم مشارکت داشته باشند.
3.    قابلیت شخصی سازی 
یک پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین باید به گونه ای طراحی شده باشد که امکان شخصی سازی پروفایل، اتصال به شبکه های اجتماعی، اضافه کردن تقویم، تنظیم مناطق زمانی، زبان و… توسط کاربران فراهم شود.
4.    همزمان بودن
در سیستم های آموزش سنتی لازم بود معلمان و دانش آموزان در یک مکان به صورت همزمان حضور پیدا کنند. در سیستم آموزش آنلاین هم لازم است این همزمانی وجود داشته باشد و برگزاری دوره های آنلاین و یا کنفرانس آنلاین در یک اتاق گفتگوی زنده و در یک زمان مشخص باشد.
5.    رابط کاربری جذاب
پلتفرم های زیادی برای برگزاری کلاس های آنلاین طراحی شده اند. اما چیزی که در نگاه اول مخاطب را جذب خود می کند رابط کاربری جذاب آن است. طراحی یک رابط کاربری جذاب در افزایش و جذب مخاطبین بیشتر بسیار موثر خواهد بود. محیط آموزش آنلاین باید به گونه ای طراحی شده باشد که جذابیت های بصری لازم را برای مخاطبین خود داشته باشد. اگر می خواهید افراد را مشتاق به یادگیری در کلاس های آنلاین کنید باید برای طراحی پلتفرم آنلاین خود به اندازه کافی وقت بگذارید.

پلتفرم کلاس آنلاین6.    انعطاف پذیری
مزیت اصلی آموزش آنلاین انعطاف پذیری آن است. برای اینکه کلاس های آنلاین بیشترین میزان بازدهی را داشته باشند لازم است تا حد امکان انعطاف پذیر باشند. دوره های آنلاین محدودیت مکانی ندارند و شما می توانید در هر مکان جغرافیایی که هستید در کلاس آنلاین خود شرکت کنید. علاوه بر این به دلیل ذخیره فایل ویدیویی کلاس محدودیت زمانی برای دوره های آنلاین وجود ندارد. کلاس های آنلاین به دلیل انعطاف پذیری بالا برای تمامی افراد به ویژه افراد شاغل و یا خانم های خانه دار بسیار مناسب هستند.
7.    شبیه سازی کلاس واقعی
یک سیستم کلاس آنلاین باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتوان با آن یک کلاس واقعی حضوری را شبیه سازی کرد.

8.    ساده و روان
طراحی سیستم آموزش آنلاین باید کاملا ساده و روان باشد تا حوزه گسترده ای از مخاطبین با رده های سنی مختلف و سطح دانش مختلف را پوشش دهد.

9.    پوشش دهی مناطق زمانی مختلف 
به این مفهوم که دانش آموزان از سراسر جهان امکان شرکت در کلاس آنلاین را بدپلتفرم کلاس آنلاین رومیتون هیچ مشکلی داشته باشند.

10.    نوآوری
یک سیستم آموزش آنلاین با در اختیار قرار دادن ابزارها و امکانات مختلف باید این امکان را برای مدرسان فراهم کند تا بتوانند در این روش تدریس را به شیوه ای نوین به مخاطبین خود ارائه دهند.

موارد گفته شده 10 ویژگی برتر پلتفرم کلاس آنلاین رومیت است. این ویژگی ها رومیت را از دیگر پلتفرم های برگزاری کلاس آنلاین متمایز ساخته و کاربران می توانند با خیال راحت رومیت را برای برگزاری کلاس های آنلاین خود انتخاب کنند. در ادامه می خواهیم برخی از مزایای پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین رومیت را برای شما بازگو کنیم.

مزایای پلتفرم کلاس آنلاین رومیت

 • پشتیبانی رایگان
  پس از خرید کلاس آنلاین از رومیت در هر زمان که با مشکلی مواجه شدید می توانید از قابلیت پشتیبانی رایگان این پلتفرم استفاده کنید.
 •  آموزش آنلاین کار با پنل
  به کمک این آموزش شما کار با پلتفرم رومیت را به طور کامل یاد می گیرید. در این صورت در زمان تدریس مشکلی نخواهید داشت.
 • 14 روز سرویس رایگان
  پلتفرم کلاس آنلاین رومیت با ارائه 14 روز سرویس رایگان این امکان را برای شما فراهم کرده تا کلاس انلاین خود را برای مدت 14 روز به صورت رایگان برگزار کرده و در صورت رضایت از عملکرد پلتفرم رومیت با توجه به تعداد کاربران کلاس خود اقدام به خرید کلاس آنلاین از رومیت کنید.
 • کار با پنل ساده و آسان
  پلتفرم رومیت علارغم امکانات و قابلیت های پیشرفته دارای یک پنل با طراحی بسیار ساده و آسان است تا هر کسی با هر میزان دانش بتواند به راحتی از امکانات آن برای برگزاری و یا شرکت در کلاس آنلاین استفاده کند.
 • ضمانت بازگشت وجه 48 ساعته
  به این مفهوم که پس از خرید یکی از پنل های کلاس آنلاین اگر به هر دلیلی تمایلی به استفاده از پنل رومیت را نداشته اید ظرف مدت 48 ساعت امکان حذف پنل و عودت وجه برای شما فراهم شده است.
 • پنل اختصاصی فارسی
  یکی از مهم ترین قابلیت های رومیت که کار با پنل رومیت را برای کاربران آسان کرده است پنل اختصاصی فارسی آن است.
 • امکان گروه بندی کلاس ها
  شما می توانید کلاس های خود را در رومیت گروه بندی کنید، برای هر گروه یک اتاق جداگانه تعریف کنید و مشخص کنید که در هر گروه چه افرادی حضور داشته باشند.
 • ترافیک داخلی نیم بها
  با توجه به مشکلات اینترنت کشور ایران و قطعی هایی که به علت های مختلف از جمله فیلترینگ به وجود می آید ترجیحا بهتر است از سرورهای داخلی استفاده گردد. از آنجا که سرور رومیت داخل کشور قرار دارد هزینه ترافیک مصرفی شما در زمان شرکت در کلاس های آنلاین رومیت به نسبت دیگر پلتفرم های کلاس آنلاینی که از سرورهای خارجی استفاده می کنند نصف می گردد.
 • سازگاری با همه دستگاه ها
  اگر از پلتفرم کلاس آنلاین رومیت استفاده می کنید می توانید با خیال راحت از هر دستگاه متصل به اینترنت نظیر رایانه، لب تاپ، تبلت و گوشی تلفن همراه برای شرکت در کلاس آنلاین استفاده کنید. به عنوان مثال تصور کنید در زمان شروع کلاس آنلاین در اتوبوس یا تاکسی نشسته اید و به هیچ سیستمی دسترسی ندارید. قابلیت سازگاری با انواع دستگاه ها این امکان را برای شما فراهم می کند که با گوشی تلفن همراه خود در کلاس آنلاین شرکت کنید.

سیستم آموزش آنلاین این امکان را به راحتی برای فراگیران دوره های آموزشی فراهم می کند تا با یک دستگاه تلفن همراه، رایانه، لب تاپ، تبلیت و سایر دستگاه های متصل به اینترنت به راحتی در کلاس آنلاین خود شرکت کنند.
و اما چیزی که باید در سیستم آموزش آنلاین مدنظر قرار دهیم امکاناتی است که به کاربران خود ارائه می دهد. پلتفرم کلاس آنلاین رومیت دارای رابط کاربرپسند است و به گونه ای طراحی شده است که کار با آن بسیار ساده و آسان است.

کلام آخر:

طبق تحقیقات انجام شده پیش بینی می شود در سالهای آینده سیستم تدریس به طور کامل به بستر آموزش آنلاین تبدیل شود. در چنین شرایطی مهم ترین چیزی که باید مد نظر قرار گیرد انتخاب یک پلتفرم آموزش آنلاین با بهترین ویژگی ها است. در این مطلب 10 ویژگی برتر پلتفرم رومیت نسبت به سایر پلتفرم های کلاس آنلاین را برای شما بیان کرده ایم. بنابراین رومیت به عنوان بهترین سایت برگزاری وبینار آنلاین تمامی ویژگی های لازم برای برگزاری کلاس آنلاین را دارد. به نظر شما یک پلتفرم آنلاین چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ شما کدام پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین را برای برگزاری دوره های آنلاین خود برمی گزینید؟ نظرات و دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.