سایت برگزاری وبینار

سایت برگزاری وبینار

بدون شک با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت دیگر نیازی به حضور در سالن های برگزاری همایش نمی باشد و تحولاتی ایجاد شده که با استفاده از آن ها واز طریق اینترنت به راحتی در خانه و محل کار خود از هرجای دنیا که باشد با افراد بسیاری از طریق وبینار ارتباط برقرار نموده واز دانش افراد متخصص استفاده کرد.

در سراسر جهان  وبینار (سمینار آنلاین ) متعددی برگزار میگردد که جمعیت نامحدودی در آن شرکت دارند .استقبال  باشکوهی که از این شیوه ی برگزاری وبینار صورت گرفت موجب شد که سایت های متعددی در  زمینه معرفی و برگزاری وبینار (سمینار آنلاین )  راه اندازی شوند تا علاقه مندان به شرکت در وبینار راحت تر بتوانند در این رویدادها ثبت نام کنند.

وبینار (سمینار آنلاین ) کاربردهای بسیاری دارد. که از مهمترین آن ها  می توان به آموزش بازاریابی یا وبینار مارکتینگ اشاره داشت .
امروزه کارگاه های آموزشی بسیاری در زمینه های مختلف علمی برگزار می شود که از وبینار استفاده می کنند یا شرکت ها و برندها برای معروفی محصول جدید خود و جذب مشتریان بیشتر به برگزاری وبینار روی می آورند.

ویژگی های  بهترین سایت وبینار

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه یکی از بهترین سایت های وبینار باشید؟
ما به شما خواهیم گفت که مهم ترین معیارها و ویژگی های موفق ترین سایت های ارائه دهنده وبینار چیست ؟

معیارهای سایت موفق وبینار

1. برگزار کردن وبینار با موضوعات روز

یکی ازمعیارهای بهترین سایت های وبینار (سمینار آنلاین ) ، پوشش  مطالب به روز و پر جستجو در گوگل است .
وبینارهایی که در موضوعات مهم و مختلف آموزشی ، کسب وکار ، مهارت های فردی و … بحث می کند و متناسب با نیاز روز پیش می رود.

2. پوشش دادن کتگوری های مختلف

یک سایت موفق وبینار(سمینار آنلاین )،کتگوری جامع تری نسبت به سایر سایت ها دارد و سعی می کند از هر شاخه ای حرفی برای گفتن داشته باشد این مزیت سبب می شود تاجامعه ی  بزرگ تری مخاطب سایت شوند.

3.طراحی موفق سایت و هدایت درست کاربر

یک کاربرو مخاطب وبینار نباید در سایت سردرگم باشد  بلکه باید با یک نظم منطقی و گرافیکی زیبا به صفحه وبینار مد نظرش هدایت شود.

4. اطلاع رسانی دقیق رویدادها

یکی از پارامترهای مهم که یک سایت موفق باید مد نظر داشته باشد .اطلاع رسانی خوب و کاملی از رویدادهای اخیر است که از طریق صفحه اصلی سایت ، ایمیل یا شبکه های اجتماعی، کاربر را در جریان برنامه ها ، رویدادها و تخفیف ها قرارمی دهد تا کاربر در زمان مناسب وارد سایت شده و ثبت نام را انجام دهد.

5.استفاده از آرشیو

یک سایت برتر وبینار ، باید امکان دانلود و خرید وبینار را بعد از برگزاری نیز در اختیار کاربر قرار دهد این ویژگی سبب می شود تا کسانی که موفق به شرکت در وبینار در زمان مقرر نشده اند ، با مراجعه به سایت   از ویدئو آرشیو استفاده کنند .
حالا وقت آن رسیده است که در میان سایت های برتر یکی از بهترین سایت های وبینار (سمینار آنلاین )، را به شما معرفی کنیم.

آیا برای برگزاری وبینار لازم است سایت داشته باشیم؟

خیر ،لازم نیست سایت داشته باشید. شما از شرکت های ارائه دهنده سرویس وبینار اکانت ماهانه یا سالانه می خرید و سپس وبینار خود را در سایت آن ها برگزار می کنید. لینکی اختصاصی در اختیار شما قرار داده می شود تا به شرکت کنندگان وبینارتان بدهید.
آن ها با مراجعه به آن لینک می توانند در وبینار شرکت کنند . شما هم با نام کاربری خود وارد همان صفحه می شوید و به عنوان سخنران ، ارائه خود را شروع می کنید. کار به همین سادگی است!

امکانات سایت وبینار رومیت

•  دمو

رومیت دمویی از این نرم افزار را بطور رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده است تا کاربر با قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفرد این پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین (وبینار )، آشنا شده و بتواند با سایر سایت های برگزاری وبینار  مقایسه داشته باشد.

• دسته بندی امکانات

(امکانات صوتی، تصویری ،ضبط رویداد آنلاین، فضای ذخیره سازی ویدئو، امکان استفاده از فایل ها ، تخته وایت برد و …) از دیگر امکانات منحصربفرد رومیت داشتن پشتیبانی آنلاین و استفاده از سرورهای رزرو  قوی سعی شده است میزان قطعی ها را به حداقل برساند .

رومیت در برگزاری وبینار ، نه تنها تمامی نقاط کشور را پوشش می دهد بلکه سابقه ایی درخشان در برگزاری وبینارهای بین المللی هم دارد.

مزایای استفاده از سایت وبینار

در حال حاضر وبینار به خوبی جایگزین سمینار شده است و به دلیل شیوه بیان محتوا و نحووه برگزاری رویدادها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از بهترین سایت های وبینار که در میان می توان به سایت رومیت اشاره کرد. دیگر نیازی نیست که افراد برای ارتقاء دانش خود در یک زمینه علمی به صورت حضوری در یک سمینار شرکت کنند .

از جمله مزایای استفاده از سایت وبینار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1 . صرفه جویی در زمان و هزینه

با استفاده از این روش نیازی به صرف هزینه برای رزرو سالن همایش، تجهیزات صدا وتصویر و…نمی باشد و همچنین شرکت کنندگان در وبینار نیز هزینه ای بابت رفت وآمد برای حضور در  رویداد مد نظر  نخواهند داشت.

2. حضور در وبینار از هر  نقطه ای از جهان

با استفاده از این روش تمامی افراد از سراسر نقاط جهان بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی و مرزی می توانند در وبینار مورد نظر خود شرکت کنند .

3. تعامل با شرکت کنندها

با استفاده از وبینار کاربران می توانند ارتباط دوطرفه ای با سایر افراد حاضر در وبینار از طریق صدا، نوشتار ، اسلاید و تصویر برقرار نمایند و تبادل اطلاعاتی انجام دهند .

کلام آخر

سایت رومیت ،امکان برگزاری جلسات مختلف کاری و آموزشی با امکانات روز وبینار  وجود دارد. در سایت رومیت در همان ابتدا راهنمای برقراری ارتباط با وبینار در اختیار کاربران قرار میگیرد و با پشتیبانی آنلاین خود بهترین خدمات را ارائه میدهد.